buildingSMART patronem branżowym Konferencji Projektowanie Przyszłości

23.03.2023

Konferencja Projektowanie Przyszłości 2023

Prelekcje, warsztaty, debata, strefa expo, networking, BIMevening – tak będzie wyglądać VIII edycja konferencji Projektowanie Przyszłości, która odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2023 r. w Krakowie. Stowarzyszenie buildingSMART Polska patronuje temu wydarzeniu.

Konferencja Projektowanie Przyszłości należy do czołówki wydarzeń branżowych, jest też pierwszą konferencją poświęconą tematyce BIM, jaka odbyła się w Polsce. W minionych edycjach udział w niej wzięło blisko 1300 uczestników. Na scenie goszczono ekspertów z Polski i zagranicy, którzy dzielili się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie inaczej będzie podczas tegorocznej - ósmej już edycji wydarzenia. W tym roku postawiono na wymianę praktycznych doświadczeń, dzielenie się wiedzą oraz dyskusje w gronie ekspertów, specjalistów i pasjonatów nowych technologii. Wszystko to z dbałością o wysoki poziom merytoryczny prelekcji i warsztatów. Jak co roku zadbano też o stworzenie przyjaznych warunków do budowania trwałych relacji biznesowych.

Konferencja odbędzie się wyłącznie w formie stacjonarnej. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie / BIM Klaster. Program i szczegóły konferencji znajdują się na stronie:  https://projektowanieprzyszlosci.pl/

Zapraszamy!