buildingSMART Polska na Targach BUDMA 2023

27.01.2023

W przyszłym tygodniu na zaproszenie Ministerstwa Rozwoju i Technologii będziemy jednym z gości na stoisku ministerstwa na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 w Poznaniu.

Jeśli wybieracie się Państwo do Poznania, koniecznie odwiedźcie nas i naszych przedstawicieli: Elżbietę Wielechowską, Pawła Górskiego, Kamila Stolarskiego i Annę Rydzy, którzy zabiorą Państwa w wirtualną podróż do małego, polskiego miasteczka SMARToszewo. Będziecie mogli Państwo zwiedzić kameralny ryneczek, urocze uliczki i wiele innych atrakcji. Dodatkowo budynki oraz elementy miejskiej infrastruktury będą opisane w jednoznaczny sposób dzięki klasyfikacji budowlanej CCI.

Na stoisku będzie również obecny Pan Tomasz Piotrowski, Przewodniczący Grupy Roboczej ds. BIM przy MRiT, w której naszym reprezentantem jest Kamil Stolarski. Będzie więc okazja do rozmowy o pracach tej grupy, jak i planach na przyszłość.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 zaczynają się już 31 stycznia, buildingSMART Polska zaprasza w dniach 1 i 2 lutego.

Ministerstwo, oprócz nas, zaprosiło do współpracy szereg instytucji i  ekspertów, którzy będą do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Będą z nami:

Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Instytut Techniki Budowlanej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Urząd Patentowy RP

Urząd Dozoru Technicznego

Krajowy Zasób Nieruchomości

Bank Gospodarstwa Krajowego

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

NCBR

 

Zapraszamy, stoisko w Pawilonie 3.

Więcej szczegółów znajduje się w niniejszej broszurze: https://buildingsmart.org.pl/wp-content/uploads/2023/01/Budma2023_Broszura.pdf