buildingSMART Polska partnerem badania "BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród architektów oraz projektantów"

30.05.2023

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu: „BIM i cyfrowe narzędzia pracy wśród architektów oraz projektantów”.

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej wspólnie z firmą BIM ALLY Sp. z o. o., członkiem korporacyjnym buildingSMART Polska, prowadzi badanie na temat wykorzystania metodyki BIM przez architektów oraz projektantów konstrukcji i instalacji wszelkiego typu. Celem badania jest określenie stopnia wykorzystania oraz barier wdrażania technologii BIM wśród architektów i projektantów, a także określenie trendów w komunikacji tejże grupy.

W związku z tym, iż wspieramy rozwój technologii BIM w Polsce, Stowarzyszenie buildingSMART Polska zostało partnerem tego badania. Jesteśmy przekonani, iż jego wyniki przedstawią Państwu obecny stan wdrożenia BIM w Polsce, a co za tym idzie, pomogą w codziennej pracy, a także w podejmowaniu strategicznych decyzji związanych z Państwa działalnością.

Ankieta skierowana jest do pracowników, właścicieli, prezesów i dyrektorów biur projektowych, przedstawicieli inwestorów, generalnych wykonawców, konsultantów technicznych, a także przedstawicieli organizacji publicznych, które w swojej działalności podejmują działania projektowe.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie ok. 12-15 minut.
Wszyscy, którzy wypełnią ankietę otrzymają raport z badania tydzień przed jego oficjalną publikacją na podany przez siebie adres e-mail.
Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu: BIM i narzędzia cyfrowe wśród architektów i projektantów - Bim Ally

Partnerami badania są: Stowarzyszenie Architektów Polskich (Patronat Honorowy), Izba Projektowania Budowlanego, buildingSMART Polska, BIM MeetUP Polska, Polski Klaster Budowlany, Wydział Architektury Politechniki Białostockiej, Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, a także partnerzy medialni: Architektura i Biznes, trendybudowlane.pl oraz termomodernizacja.pl.