buildingSMART Polska patronem wspierającym PLGBC Green Building Summit

20.09.2022

Time to (Re)think!

Pod tym hasłem już 6-7 października w Warszawie odbędzie się 12. PLGBC Green Building Summit, którego Stowarzyszenie buildingSMART Polska jest Patronem Wspierającym. Organizatorem konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC, z którym łączy nas partnerska współpraca. 

Przygotowano dwa dni aktywności: pierwszy to całodzienna konferencja, której zwieńczeniem będzie wręczenie nagród PLGBC Green Building Awards 2022 i koktajl. Drugi dzień poświęcony będzie dekarbonizacji budownictwa w ramach projektu #BuildingLife.

Jesteśmy przekonani, że wydarzenie to będzie doskonałą okazją do dzielenia się wiedzą, inspiracjami i innowacjami, aby wprowadzać znaczące zmiany na rzecz zrównoważonego budownictwa i dlatego nasi przedstawiciele z ogromną radością wezmą udział w PLGBC Green Building Summit. Lista mówców i panelistów jest imponująca, a wśród nich Henryk Kwapisz, członek Rady naszego Stowarzyszenia. Obecność Pana Henryka w panelu zatytułowanym „Jak przyspieszyć dekarbonizację polskiego budownictwa” to gwarancja ciekawej i merytorycznej dyskusji.

Więcej szczegółów i rejestracja pod tym linkiem: https://summit.plgbc.org.pl/