ERBUD w gronie Członków Korporacyjnych buildingSMART Polska

10.05.2022

Z radością witamy wśród Członków Korporacyjnych Stowarzyszenia buildingSMART Polska firmę ERBUD. Jesteśmy przekonani, że jej długoletnie doświadczenie na polskim rynku budowlanym połączone z innowacyjnym podejściem do nowych technologii i cyfryzacji wniesie do prac naszej organizacji istotną wartość dodaną.

Firma ERBUD istnieje 31 lat, zatrudnia ponad 3000 pracowników, działa w 6 krajach, jest notowana na GPW w Warszawie. Jest największą niezależną polską grupą budowlaną. Specjalizuje się w budownictwie kubaturowym, zielonej energii, serwisie dla przemysłu i inżynierii. Rocznie realizuje projekty o wartości ponad 4,5 mld zł. Do flagowych realizacji należą Hala Koszyki, Koneser, Galeria Młociny w Warszawie czy Hi Piotrkowska w Łodzi, ale też pierwsza w Polsce zeroemisyjna spalarnia odpadów w Koninie czy kotły elektrodowe o niespotykanej w Polsce mocy zrealizowane w gdańskiej elektrociepłowni. W 2021 r. Erbud otrzymał jako pierwsza polska firma budowlana prestiżowy europejski certyfikat EMAS, w zestawieniu magazynu „Forbes” film najszybciej redukujących CO2 w swojej działalności, zajął pierwsze miejsce spośród 500 największych polskich przedsiębiorstw. Od 7 lat działa Fundacja ERBUD Wspólne Wyzwania pomagająca wychowankom domów dziecka w wejściu w dorosłość. Erbud jest sponsorem tytularnym polskiej edycji największej europejskiej ligi esportowej University Esports EDU.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z Jakubem Pękala, Szefem Działu BIM, który pokazuje, jak pracują BIMowcy w ERBUD. Kuba skorzystał z możliwości półrocznego obserwowania naszych prac i dał się poznać jako bardzo aktywny obserwator. Dziś wraz ze swoimi Kolegami jest już na pokładzie buildingSMART Polska:

https://youtu.be/fCbpsUm5PeQ

Tym bardziej zachęcamy do skorzystania ze statusu Obserwatora w naszej organizacji - zarówno osoby indywidualne, jak i firmy.