Knauf Insulation wśród Członków Korporacyjnych buildingSMART Polska

29.11.2021

Z dumą informujemy, iż w listopadzie do grona Członków Korporacyjnych Stowarzyszenia buildingSMART Polska dołączyła również Knauf Insulation, znana na całym świecie firma z siedzibą główną w Belgii.

Knauf Insulation to ponad 40 lat doświadczenia, to jedna z najszybciej rozwijających się i najbardziej szanowanych marek w branży izolacyjnej na świecie, zaangażowana w pomoc klientom w zaspokojeniu rosnącego zapotrzebowania na wydajność energetyczną i zrównoważony rozwój w domach indywidualnych, budynkach niemieszkalnych i zastosowaniach przemysłowych.

Knauf Insulation to ponad 5.500 pracowników w ponad 40 krajach i 27 zakładów produkcyjnych w 15 krajach; firma ze stabilnymi wynikami finansowymi, która należy do grupy Knauf, rodzinnej firmy założonej w 1932 roku, będącej wiodącym producentem systemów i kompletnych rozwiązań dla budynków na całym świecie.

To już kolejna firma z sektora producentów materiałów budowlanych, która chce aktywnie uczestniczyć w pracach Pokoi Technicznych buildingSMART Polska. Cieszy nas ogromnie, że zyskujemy kolejnego uczestnika inicjatyw productROOM’u, ale zapewne nie tylko. Zresztą nieformalną współpracę z Knauf Insulation już zawiązaliśmy, goszcząc niedawno Magdalenę Pyszkowski jako prelegentkę na otwartym spotkaniu productROOM w CZIIT Politechniki Warszawskiej.

Serdecznie witamy!