Konferencja Nowe Oblicze BIM 2023

17.10.2023

Koniec roku to dobry moment, aby na chwilę zatrzymać się i spojrzeć w przyszłość branży budowlanej.  Zapraszamy na kolejną edycję konferencji Nowe Oblicze BIM 2023, która odbędzie się w dniach 22-23 listopada br. w Warszawie. Stowarzyszenie buildingSMART Polska zostało jej partnerem merytorycznym.

Tematyka BIM tym razem została połączona z punktem widzenia biznesu, który musi przygotować się na nadchodzące zmiany w budownictwie. A zmiany te wpłyną na sposób pracy całej branży budowlanej – architektów, projektantów branżowych, inwestorów, wykonawców.  Organizatorzy postarają się odpowiedzieć na pytanie, jak wykorzystać potencjał nadchodzących zmian, aby przynieść korzyści swoim klientom, organizacjom, społecznościom i jak uniknąć zagrożeń, które także te zmiany ze sobą niosą.

Część konferencyjna odbędzie się już tradycyjnie w Multikinie w Złotych Tarasach, natomiast warsztaty w hotelu NYX. W tym roku zaproszono wielu znamienitych gości ze świata biznesu, architektury jak i technologii cyfrowych, które coraz śmielej wykorzystywane są w procesach inwestycyjnych.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z programem wydarzenia i do udziału. Szczegóły konferencji znajdą Państwo na stronie internetowej: Nowe Oblicze BIM 2023 - WSC