Mostostal Warszawa laureatem konkursu buildingSMART International Awards 2021!

12.10.2021

Z nieskrywaną dumą i radością informujemy, iż projekt Mostostal Warszawa S.A. prezentujący cyfrowe rozwiązania oraz użycie openBIM podczas budowy Szkoły Podstawowej w warszawskim Wilanowie został jednym z dwóch laureatów konkursu buildingSMART International Awards 2021 w kategorii Construction, ze specjalną wzmianką "Community Contribution"!

Gratulujemy również drugiemu laureatowi z Chin z projektem: „Beijing-Zhangjiakou high-speed railway” oraz pozostałym dwóm finalistom z Norwegii z projektami „Randselva bridge” oraz „Haukeland University Hospital”. Wszyscy zasłużyli na nagrodę!

Gratulacje dla wszystkich naszych Koleżanek i Kolegów z Działu Transformacji Cyfrowej Mostostal Warszawa! Gratulacje kierujemy również na ręce Pana Jacka Szymanka, Członka Zarządu firmy Mostostal Warszawa, jak również Członka Rady buildingSMART Polska - dziękujemy, że możemy współpracować z takim zespołem!

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami konkursu we wszystkich kategoriach: Award Winners 2021 - buildingSMART International