Webinarium firmy Cobuilder z udziałem przedstawicieli buildingSMART Polska

10.01.2022

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w dniu 27 stycznia o godz. 10:30 w darmowym webinarium firmy Cobuilder, a zwłaszcza tych z Was, którzy uczestniczyli w listopadowym spotkaniu productROOM w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, jak również wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania danymi produktowymi w sektorze budownictwa.

Webinarium będzie częściowo kontynuacją wspomnianego wydarzenia oraz dyskusji, jakie nasi Członkowie i Goście prowadzili z Larsem Christianem Fredenlund, gdyż zobaczymy między innymi, jak działają w praktyce szablony danych (data templates) oraz słownik danych (Define Data Dictionary) na przykładzie produktów firmy Xella Polska, naszego Członka Korporacyjnego.

To dlatego oprócz Prelegentów z firmy Cobuilder: Panów Nikolai Halle oraz Georgi Stoyanov, gośćmi specjalnymi tego webinarium będą: Paweł Górski, BIM Manager z firmy Xella Polska, aktywny uczestnik naszych Pokoi Technicznych productROOM i constructionROOM oraz Anna Rydzy, Dyrektor Operacyjna Stowarzyszenia buildingSMART Polska.


Link do zapisów: Define Webinar - Cobuilder
Zapraszamy!