Zacznij nowy rok z dobrym modelem IFC - Archicad

19.01.2024

Zapraszamy do rejestracji i udziału w serii webinariów organizowanych przez bulidingSMART Polska zatytułowanych "Zacznij nowy rok z dobrym modelem IFC".

W ramach serii odbędą się 3 webinary, w trakcie których członkowie naszego stowarzyszenia oraz zaproszeni goście przedstawią wybrane zagadnienia związane z eksportem do formatu IFC z różnych aplikacji natywnych.

W wielobranżowych zespołach projektowych współpracujących w oparciu o różne systemy oprogramowania eksport do formatu IFC bywa codzienną rutyną. Ważne, aby odbywał się on w sposób możliwie zautomatyzowany, a rezultaty były zgodne z oczekiwaną specyfikacją w zakresie położenia modelu, klasyfikacji oraz zawartości geometrycznej i informacyjnej. W trakcie webinarium Jurek Rusin z firmy BIM Point / Multibim wyjaśni, jak poprawnie skonfigurować eksport do IFC w środowisku Archicad firmy GRAPHISOFT. Zapraszamy wszystkich użytkowników tego programu, jak i osoby z nimi współpracujące, chcące lepiej zrozumieć, na czym polega prawidłowa konfiguracja eksportu IFC z programu Archicad. 

Link do zapisu: https://app.evenea.pl/event/877055-11/

Zapraszamy!